Võtke ühendust
+372 55 523 260
0Toode(t)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Lastekaubad

Määra langev suund

   

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 55

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. MÄHKIMISALUS GIRAFFE (KÕVA PÕHI) VALGE

  Kõva põhjaga mähkimisalus . Vakstuga kaetud poroloonsisu. Erikujulised küljed võimaldavad last mugavalt paigal hoida. Toote valmistamisel on kasutatud lapsesõbralikke materjale ja värve.
  20,00 €
 2. CARETERO ELEKTRILINE BEEBIKIIK BUGIES BEIGE

  Caretero Bugies elektriline beebikiik on loodud kõige nõudlikumate lapsevanemate soove arvesse võttes. Tänu mugavale istmele, 5-punkti turvarihmadele, meeloodiatega karusellile ning mitmetele kiikekiirustele on Bugies ideaalne puhke- ja mängukoht. Kiik sobib lastele alates sünnist, kaaluga kuni 12 kg. Lihtne kokkupanekumehhanism lihtsustab hoiustamist, 90° ulatuses pööratav iste teeb kiige paigutamise ruumis mugavamaks. Kiige iste on kaetud pehme polsterdusega, 2-astmeliselt reguleeritav seljatugi vastab igati beebi vajadustele. Beebi tähelepanu köidab valgustatud ja keerlev mänguasjadega karusell. Kiikumise kiirus on seadistatav 4-tasemele ning taimer peatab kiikumise peale 8, 15 või 30 minutit.
  195,00 €
 3. BEEBIMONITOR TOMMEE TIPPEE

  Beebimonitor, mis tagab lapsevanema täieliku meelerahu ja hoiab vanemaid beebi tegemistega kursis. Tommee Tippee digitaalne video beebimonitor on seade, mille abil saad oma pisikesel silma peal hoida ka siis kui viibid temast kuni 300 meetri kaugusel. Täielikult digitaaalne ja liikumisanduriga beebimonitor annab teile erakordse heli ja video kvaliteedi. Unikaalne liikumisandur paigutatakse lapse võrevoodi äärde ja masin salvestab igasuguse liikumise(hingamisteed jms). Monitor on väike, kerge ja mugavate nuppudega. Lihtne kasutada, see töötab ka pika vahemaaga(kuni 300m) ja kõik lapse liikumine ja heli on teieni kantud.
  257,00 €
 4. BEEBIMONITOR TOMMEE TIPPEE

  Beebimonitor, mis tagab lapsevanema täieliku meelerahu ja hoiab vanemaid beebi tegemistega kursis. Tommee Tippee digitaalne video beebimonitor on seade, mille abil saad oma pisikesel silma peal hoida ka siis kui viibid temast kuni 300 meetri kaugusel. Seade edastab beebi toast kõrgekvaliteetset vodeot ja võimaldab kahesuunalist audiokontakti. Seade on varustatud temperatuuri anduriga, mis kontrollib temperatuuri beebi toas.
  93,00 €
 5. BEEBIMONITOR MOTOROLA MBP 853

  Beebimonitor, mis tagab lapsevanema täieliku meelerahu ja hoiab vanemaid beebi tegemistega kursis. Motorola MBP853 digitaalne video beebimonitor on seade, mille abil saad oma pisikesel silma peal hoida ka siis kui viibid temast kuni 300 meetri kaugusel. Seade edastab beebi toast kõrgekvaliteetset vodeot ja võimaldab kahesuunalist audiokontakti. Seade on varustatud temperatuuri anduriga, mis kontrollib temperatuuri beebi toas.
  253,00 €
 6. BEEBIMONITOR MOTOROLA MBP 160

  Beebimonitor, mis tagab lapsevanema täieliku meelerahu ja hoiab vanemaid beebi tegemistega kursis. Varustatud ülimalt tundliku mikrofoniga, mis haarab lapse ka kõige pisemat iitsatust. Ülimalt mobiilne- haara seade kaasa just sinna kuhu sa iganes soovid (õue, aeda jne). Leviulatus kuni 300 meetrit. Juhul, kui monitor on levialast väljas või hakkab seadme aku tühjenema, annab sulle sellest koheselt märku seadme visuaalne signaal. Lapse tuppa paigutatav seade funktsioneerib vaid vooluvõrku ühendatult.
  57,00 €
 7. BEEBIMONITOR MOTOROLA MBP 8

  Beebimonitor, mis tagab lapsevanema täieliku meelerahu ja hoiab vanemaid beebi tegemistega kursis. Heliedastus Juhtmevaba tehnoloogia (DECT 6.0) Lapsevanema meelerahu tagavad hoiatussignaalid mürataseme tõusul Heliulatusest väljas alarm Suure tundlikkusega mikrofon Heliulatus kuni 50 m siseruumis Öövalgustus
  37,00 €
 8. BEEBIMONITOR MOTOROLA MBP36S

  Beebimonitor, mis tagab lapsevanema täieliku meelerahu ja hoiab vanemaid beebi tegemistega kursis. Motorola MBP36S digitaalne video beebimonitor on seade, mille abil saad oma pisikesel silma peal hoida ka siis kui viibid temast kuni 300 meetri kaugusel. Seade edastab beebi toast kõrgekvaliteetset vodeot ja võimaldab kahesuunalist audiokontakti. Lisaks on seadmesse salvestatud sinu beebile 5 hällilaulu. Seade on varustatud temperatuuri anduriga, mis kontrollib temperatuuri beebi toas. Komplekti kuulub kaamera, monitor ja laetav aku laadijaga.
  189,00 €
 9. MÄHKIMISALUS GIRAFFE (KÕVA PÕHI) BEEZ

  Kõva põhjaga mähkimisalus . Vakstuga kaetud poroloonsisu. Erikujulised küljed võimaldavad last mugavalt paigal hoida. Toote valmistamisel on kasutatud lapsesõbralikke materjale ja värve.
  20,00 €
 10. MÄHKIMISALUS GIRAFFE (PEHME PÕHI) BEEZ

  Pehme põhjaga mähkimisalus . Vakstuga kaetud poroloonsisu. Erikujulised küljed võimaldavad last mugavalt paigal hoida. Toote valmistamisel on kasutatud lapsesõbralikke materjale ja värve.
  19,00 €
Laen tooteid ...Load More ...
Määra langev suund

   

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 55

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5