Võtke ühendust
+372 55 523 260
0Toode(t)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

BEEBIMONITORID

Määra langev suund

   

8 ese(t)

 1. BEEBIMONITOR MOTOROLA MBP36S

  Beebimonitor, mis tagab lapsevanema täieliku meelerahu ja hoiab vanemaid beebi tegemistega kursis. Motorola MBP36S digitaalne video beebimonitor on seade, mille abil saad oma pisikesel silma peal hoida ka siis kui viibid temast kuni 300 meetri kaugusel. Seade edastab beebi toast kõrgekvaliteetset vodeot ja võimaldab kahesuunalist audiokontakti. Lisaks on seadmesse salvestatud sinu beebile 5 hällilaulu. Seade on varustatud temperatuuri anduriga, mis kontrollib temperatuuri beebi toas. Komplekti kuulub kaamera, monitor ja laetav aku laadijaga.
  189,00 €
 2. BEEBIMONITOR MOTOROLA MBP 8

  Beebimonitor, mis tagab lapsevanema täieliku meelerahu ja hoiab vanemaid beebi tegemistega kursis. Heliedastus Juhtmevaba tehnoloogia (DECT 6.0) Lapsevanema meelerahu tagavad hoiatussignaalid mürataseme tõusul Heliulatusest väljas alarm Suure tundlikkusega mikrofon Heliulatus kuni 50 m siseruumis Öövalgustus
  37,00 €
 3. BEEBIMONITOR MOTOROLA MBP161

  Beebimonitor, mis tagab lapsevanema täieliku meelerahu ja hoiab vanemaid beebi tegemistega kursis.

  Traadita tehnoloogia: DECT -Eco seadistus -1.5" Ekraan taustavalgusega -3 Taimerifunktsiooni jälgimaks imiku söötmist, mähkmevahetust ja magamist -Kõrge tundlikkusega mikrofon -Visuaalne hääletugevus indikaator -Kahepoolne suhtlemine -Toatemperatuuri näitaja

  77,00 €
 4. BEEBIMONITOR MOTOROLA MBP 160

  Beebimonitor, mis tagab lapsevanema täieliku meelerahu ja hoiab vanemaid beebi tegemistega kursis. Varustatud ülimalt tundliku mikrofoniga, mis haarab lapse ka kõige pisemat iitsatust. Ülimalt mobiilne- haara seade kaasa just sinna kuhu sa iganes soovid (õue, aeda jne). Leviulatus kuni 300 meetrit. Juhul, kui monitor on levialast väljas või hakkab seadme aku tühjenema, annab sulle sellest koheselt märku seadme visuaalne signaal. Lapse tuppa paigutatav seade funktsioneerib vaid vooluvõrku ühendatult.
  57,00 €
 5. BEEBIMONITOR MOTOROLA MBP 622

  Beebimonitor, mis tagab lapsevanema täieliku meelerahu ja hoiab vanemaid beebi tegemistega kursis. Varustatud ülimalt tundliku mikrofoniga, mis haarab lapse ka kõige pisemat iitsatust. Motorola MBP622 digitaalne video beebimonitor on seade, mille abil saad oma pisikesel silma peal hoida ka siis kui viibid temast kuni 300 meetri kaugusel. Seade edastab beebi toast kõrgekvaliteetset vodeot ja võimaldab kahesuunalist audiokontakti.
  135,00 €
 6. BEEBIMONITOR MOTOROLA MBP 853

  Beebimonitor, mis tagab lapsevanema täieliku meelerahu ja hoiab vanemaid beebi tegemistega kursis. Motorola MBP853 digitaalne video beebimonitor on seade, mille abil saad oma pisikesel silma peal hoida ka siis kui viibid temast kuni 300 meetri kaugusel. Seade edastab beebi toast kõrgekvaliteetset vodeot ja võimaldab kahesuunalist audiokontakti. Seade on varustatud temperatuuri anduriga, mis kontrollib temperatuuri beebi toas.
  253,00 €
 7. BEEBIMONITOR TOMMEE TIPPEE

  Beebimonitor, mis tagab lapsevanema täieliku meelerahu ja hoiab vanemaid beebi tegemistega kursis. Tommee Tippee digitaalne video beebimonitor on seade, mille abil saad oma pisikesel silma peal hoida ka siis kui viibid temast kuni 300 meetri kaugusel. Seade edastab beebi toast kõrgekvaliteetset vodeot ja võimaldab kahesuunalist audiokontakti. Seade on varustatud temperatuuri anduriga, mis kontrollib temperatuuri beebi toas.
  93,00 €
 8. BEEBIMONITOR TOMMEE TIPPEE

  Beebimonitor, mis tagab lapsevanema täieliku meelerahu ja hoiab vanemaid beebi tegemistega kursis. Tommee Tippee digitaalne video beebimonitor on seade, mille abil saad oma pisikesel silma peal hoida ka siis kui viibid temast kuni 300 meetri kaugusel. Täielikult digitaaalne ja liikumisanduriga beebimonitor annab teile erakordse heli ja video kvaliteedi. Unikaalne liikumisandur paigutatakse lapse võrevoodi äärde ja masin salvestab igasuguse liikumise(hingamisteed jms). Monitor on väike, kerge ja mugavate nuppudega. Lihtne kasutada, see töötab ka pika vahemaaga(kuni 300m) ja kõik lapse liikumine ja heli on teieni kantud.
  257,00 €
Laen tooteid ...Load More ...
Määra langev suund

   

8 ese(t)