Võtke ühendust
+372 55 523 260
0Toode(t)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Emale / Lapsele

Määra langev suund

   

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 69

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. BEEBIPESA LUX MADRATSIGA KIRJU

  Beebipesa koos madratsiga. Madratsil olev 3D-kiht laseb beebi nahal hingata liigse higi eest. Beebipesal on tõstmiseks käepidemed. Beebipesa tagab beebile turvalise une nii oma võrevoodis, kui ka vanemate vahel suures voodis magades. Pesa saab kasutada kahte pidi! Materjal: ühelt poolt pehme Minky kangas, teiselt poolt 100% puuvill Öko Tex Standard. Sobib kasutamiseks kuni 6 kuud, kui tagumine pael on kinni seotud. Paela lahti tehes sobib kasutada kuni 3aastat. Mõõdud: 80 x 55 cm (kinniseotult).
  60,00 €
 2. MEDELA SWING 2-FAASILINE ELEKTRILINE RINNAPUMP

  Medela Swing™ 2-faasiline elektriline rinnapump + Calma 2-faasiline elektriline rinnapump, mis sobib ideaalselt sagedaseks ja pikaajaliseks kasutamiseks aktiivsele emale. 2-faasiline pumpamine ehk 2-Phase Expression tehnoloogia: 1. stimuleerimise faas- kiiremaks piima väljutamise alustamiseks (imikud imevad alguses kiiresti) 2. väljutamise faas- maksimaalne piima väljutamine minimaalse ajaga (imikud jätkavad aeglasema ja rahulikuma imemisega) Calma on unikaalne lahendus rinnapiimaga toitmisel. Laps saab süüa, teha söömispause ja regulaarselt hingata. Piim voolab üksnes siis, kui on tekkinud vaakum. Piima voolamine peatub siis, kui laps tahab hingata ja teha söömispausi. Säilib lapse loomulik toitumiskäitumine, mis toetab hõlpsat üleminekut rinnaga toitmisele. Üks suurus on sobiv kogu imetamise perioodiks. Rinnapumba komplekt sisaldab: PersonalFit lehter M suurus, ühendaja, klapp, membraan, voolik, piimapudel 150 ml, pudeli alus, tagavara membraan, mootor, adapter, kaaned, Calma.
  175,00 €
 3. MEDELA BASE MANUAALNE RINNAPUMP

  Kergesti kasutatav ning kaasaskantav rinnapump. Reguleeritav vaakum ning füsioloogiline imemisrütm Manuaalne rinnapump harva kasutamiseks.
  37,00 €
 4. PHILIPS AVENT RINNAPUMP MANUAALNE

  Philips AVENT manuaalne rinnapump töötab kiiresti, hellalt ja vaikselt, ilma et tekiks vajadus mootori või akude järele. Philips AVENT loomulik lähenemine on läbimurre rinnapumba disainis. Kliinilised uuringud on tõestanud, et meie parimad rinnapumbad on efektiivsemad ja pumpavad rohkem piima lühema ajaga kui haiglates olevad elektrilised rinnapumbad.
  54,00 €
 5. MAMIVAC® MANUAALNE RINNAPUMP 2 FAASILINE

  Kahe faasi tehnoloogia imiteerib beebi imemist. Ergonoomiline disain, kerge ja mugav kasutada ühe käega. Saab seadistada pidevat vaakumi (stimulatsioonifaas ja väljundusfaas) ja pump on sama võimas kui elektriline rinnapump. Pump koosneb vähestest osadest ja mida on kerge hooldada. Lehtri osa mis käib vastu rinda on pehmest silikoonist. Tootja: Saksamaa
  39,00 €
 6. MEDELA HARMONY 2-FAASILINE MANUAALNE RINNAPUMP+CALMA

  Medela Harmony™ 2-faasiline manuaalne rinnapump + Calma 2-faasiline manuaalne rinnapump lühiajaliseks ja harva kasutamiseks. 2-faasiline pumpamine ehk 2-Phase Expression tehnoloogia: 1. stimuleerimise faas- kiiremaks piima väljutamise alustamiseks (imikud imevad alguses kiiresti) 2. väljutamise faas- maksimaalne piima väljutamine minimaalse ajaga (imikud jätkavad aeglasema ja rahulikuma imemisega) Calma on unikaalne lahendus rinnapiimaga toitmisel. Laps saab süüa, teha söömispause ja regulaarselt hingata. Piim voolab üksnes siis, kui on tekkinud vaakum. Piima voolamine peatub siis, kui laps tahab hingata ja teha söömispausi. Säilib lapse loomulik toitumiskäitumine, mis toetab hõlpsat üleminekut rinnaga toitmisele. Üks suurus on sobiv kogu imetamise perioodiks.
  49,00 €
 7. MAM RINNAPUMP MANUAALNE

  See manuaalne rinnapump on ideaalne kiireks rinnapiima pumpamiseks. Ergonoomilse käepidemega. Masserib õrnalt. Lihtne käsitleda ja puhastada. Loodud kiiremaks ja maksimaalseks piima väljutamiseks. Käepide on ergonoomiline, mis aitab emal leida mugavamat asendit pumba kasutamiseks. Mugav, kerge ja kaasaskantav. Lihtne kokku panna ja puhastada. Pumbal on peal regulaator imemistugevuse reguleerimiseks.Funktsionaalne disain – lehter on pehme ja painduv: neli pehmet patja annavad õrna turvalise pumpamise. Seda saab pöörata 360 kraadi,et sobitada ema jaoks mugav pumpamis asend . Innovatsioon – valikunupp: kontrollib välja pumpamise tugevust,eraldi reguleeritav.
  55,00 €
 8. BEEBI VANNILINA KAPUUTSIGA ÖÖKULL 100X100

  Praktiline ja õrn beebi nahale pehmest froteest vannilina, vannilina kapuuts kaitseb märga lapse pead enne jahtumist. Kapuutsiga vannilina on mugav kasutada beebi kuivatamiseks.
  17,00 €
 9. BEEBI VANNILINA KAPUUTSIGA SIILID 100X100

  Praktiline ja õrn beebi nahale pehmest froteest vannilina, vannilina kapuuts kaitseb märga lapse pead enne jahtumist. Kapuutsiga vannilina on mugav kasutada beebi kuivatamiseks.
  17,00 €
 10. BEEBI VANNILINA KAPUUTSIGA CHOO-CHOO YELLOW / GREY 100X100

  Praktiline ja õrn beebi nahale pehmest froteest vannilina, vannilina kapuuts kaitseb märga lapse pead enne jahtumist. Kapuutsiga vannilina on mugav kasutada beebi kuivatamiseks.
  17,00 €
Laen tooteid ...Load More ...
Määra langev suund

   

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 69

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5