Võtke ühendust
+372 55 523 260
0Toode(t)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

RINNAPUMBAD

Määra langev suund

   

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 11

 1. 1
 2. 2
 1. MAM RINNAPUMP MANUAALNE

  See manuaalne rinnapump on ideaalne kiireks rinnapiima pumpamiseks. Ergonoomilse käepidemega. Masserib õrnalt. Lihtne käsitleda ja puhastada. Loodud kiiremaks ja maksimaalseks piima väljutamiseks. Käepide on ergonoomiline, mis aitab emal leida mugavamat asendit pumba kasutamiseks. Mugav, kerge ja kaasaskantav. Lihtne kokku panna ja puhastada. Pumbal on peal regulaator imemistugevuse reguleerimiseks.Funktsionaalne disain – lehter on pehme ja painduv: neli pehmet patja annavad õrna turvalise pumpamise. Seda saab pöörata 360 kraadi,et sobitada ema jaoks mugav pumpamis asend . Innovatsioon – valikunupp: kontrollib välja pumpamise tugevust,eraldi reguleeritav.
  55,00 €
 2. TOMMEE TIPPEE MANUAALNE RINNAPUMP

  Closer to Nature® Freedom™ rinnapumpa on lihtne kasutada, tõhus ja mugav. Kuna rinnapump koosneb ainult 3 osast, on see kiire ja lihtne kokku panna ning ka puhastada. Pumba lehter on pehme ning painduv. Lehtri sisemisel küljel olevad reljeefsed ringid masseerivad pumpamise ajal rinda, mistõttu rind tühjeneb piimast kiiremini. Enne igat kasutust soovitatakse nii rinnapump, lutipudelid kui pudelilutid alati steriliseerida. Closer to Nature® Freedom™ rinnapumba komplekti kuulub unikaalne karp mikrolaineahjus steriliseerimiseks. Samuti saad samas karbis ladustada kogu rinnaga toitmiseks vajaliku varustuse.
  35,00 €
 3. MEDELA SWING MAXI ELEKTRILINE DUUBELRINNAPUMP + CALMA

  Medela Swing maxi elektriline duubelrinnapump + Calma Swing maxi elektriline duubelrinnapump igapäevaseks kasutamiseks. Sobib kõikidele emadele, kes otsivad lihtsat ja aegasäästvat lahendust. • 2-faasiline pumpamine ehk 2-Phase Expression tehnoloogia: 1. stimuleerimise faas- kiiremaks piima väljutamise alustamiseks (imikud imevad alguses kiiresti) 2. väljutamise faas- maksimaalne piima väljutamine minimaalse ajaga (imikud jätkavad aeglasema ja rahulikuma imemisega)
  235,00 €
 4. PHILIPS AVENT ELEKTRILINE RINNAPUMP

  Disainitud mugavuseks. Te soovite oma last rinnaga toita, kuid ei saa kogu aeg ise lapse juures viibida. Abistamaks teid rinnaga toitmisel on AVENT loonud rinnapumpade sarja. Töötavad emad, kes peavad rinnapiima kiiresti välja pumpama, samuti emad, kes eelistavad, et selle töö teeb nende eest ära masin, oskavad hinnata elektrilise rinnapumba käsitlemise lihtsust ning kiirust.
  139,00 €
 5. MAMIVAC® 2-FAASILINE ELEKTRILINE RINNAPUMP

  2-faasiline elektriline rinnapump sagedaseks ja pikaajaliseks kasutamiseks imetavale emale. 2-faasiline pumpamine ehk 2-Phase Expression tehnoloogia: 1. stimuleerimise faas- kiiremaks piima väljutamise alustamiseks (imikud imevad alguses kiiresti) 2. väljutamise faas- maksimaalne piima väljutamine minimaalse ajaga (imikud jätkavad aeglasema ja rahulikuma imemisega) *PUMPA SAAB KASUTADA KAHEL RINNAL KORRAGA (juurde osta üks kogumis süsteem) * Mitu reguleeritavat vaakumitaset * Lihtne kokku panna ja puhastada * Kompaktne ja vaikne märkamatuks pumpamiseks * Töötab vooluvõrgust. * Komplektis standardlehter
  175,00 €
 6. MEDELA SWING 2-FAASILINE ELEKTRILINE RINNAPUMP

  Medela Swing™ 2-faasiline elektriline rinnapump + Calma 2-faasiline elektriline rinnapump, mis sobib ideaalselt sagedaseks ja pikaajaliseks kasutamiseks aktiivsele emale. 2-faasiline pumpamine ehk 2-Phase Expression tehnoloogia: 1. stimuleerimise faas- kiiremaks piima väljutamise alustamiseks (imikud imevad alguses kiiresti) 2. väljutamise faas- maksimaalne piima väljutamine minimaalse ajaga (imikud jätkavad aeglasema ja rahulikuma imemisega) Calma on unikaalne lahendus rinnapiimaga toitmisel. Laps saab süüa, teha söömispause ja regulaarselt hingata. Piim voolab üksnes siis, kui on tekkinud vaakum. Piima voolamine peatub siis, kui laps tahab hingata ja teha söömispausi. Säilib lapse loomulik toitumiskäitumine, mis toetab hõlpsat üleminekut rinnaga toitmisele. Üks suurus on sobiv kogu imetamise perioodiks. Rinnapumba komplekt sisaldab: PersonalFit lehter M suurus, ühendaja, klapp, membraan, voolik, piimapudel 150 ml, pudeli alus, tagavara membraan, mootor, adapter, kaaned, Calma.
  175,00 €
 7. MEDELA BASE MANUAALNE RINNAPUMP

  Kergesti kasutatav ning kaasaskantav rinnapump. Reguleeritav vaakum ning füsioloogiline imemisrütm Manuaalne rinnapump harva kasutamiseks.
  37,00 €
 8. PHILIPS AVENT RINNAPUMP MANUAALNE

  Philips AVENT manuaalne rinnapump töötab kiiresti, hellalt ja vaikselt, ilma et tekiks vajadus mootori või akude järele. Philips AVENT loomulik lähenemine on läbimurre rinnapumba disainis. Kliinilised uuringud on tõestanud, et meie parimad rinnapumbad on efektiivsemad ja pumpavad rohkem piima lühema ajaga kui haiglates olevad elektrilised rinnapumbad.
  54,00 €
 9. MAMIVAC® MANUAALNE RINNAPUMP 2 FAASILINE

  Kahe faasi tehnoloogia imiteerib beebi imemist. Ergonoomiline disain, kerge ja mugav kasutada ühe käega. Saab seadistada pidevat vaakumi (stimulatsioonifaas ja väljundusfaas) ja pump on sama võimas kui elektriline rinnapump. Pump koosneb vähestest osadest ja mida on kerge hooldada. Lehtri osa mis käib vastu rinda on pehmest silikoonist. Tootja: Saksamaa
  39,00 €
 10. MEDELA HARMONY 2-FAASILINE MANUAALNE RINNAPUMP+CALMA

  Medela Harmony™ 2-faasiline manuaalne rinnapump + Calma 2-faasiline manuaalne rinnapump lühiajaliseks ja harva kasutamiseks. 2-faasiline pumpamine ehk 2-Phase Expression tehnoloogia: 1. stimuleerimise faas- kiiremaks piima väljutamise alustamiseks (imikud imevad alguses kiiresti) 2. väljutamise faas- maksimaalne piima väljutamine minimaalse ajaga (imikud jätkavad aeglasema ja rahulikuma imemisega) Calma on unikaalne lahendus rinnapiimaga toitmisel. Laps saab süüa, teha söömispause ja regulaarselt hingata. Piim voolab üksnes siis, kui on tekkinud vaakum. Piima voolamine peatub siis, kui laps tahab hingata ja teha söömispausi. Säilib lapse loomulik toitumiskäitumine, mis toetab hõlpsat üleminekut rinnaga toitmisele. Üks suurus on sobiv kogu imetamise perioodiks.
  49,00 €
Laen tooteid ...Load More ...
Määra langev suund

   

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 11

 1. 1
 2. 2