Võtke ühendust
+372 55 523 260
0Toode(t)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

RINNAPUMBAD

Määra langev suund

   

10 ese(t)

 1. MEDELA HARMONY 2-FAASILINE MANUAALNE RINNAPUMP

  Medela Harmony™ 2-faasiline manuaalne rinnapump 2-faasiline manuaalne rinnapump lühiajaliseks ja harva kasutamiseks. 2-faasiline pumpamine ehk 2-Phase Expression tehnoloogia: 1. stimuleerimise faas- kiiremaks piima väljutamise alustamiseks (imikud imevad alguses kiiresti) 2. väljutamise faas- maksimaalne piima väljutamine minimaalse ajaga (imikud jätkavad aeglasema ja rahulikuma imemisega) Calma on unikaalne lahendus rinnapiimaga toitmisel. Laps saab süüa, teha söömispause ja regulaarselt hingata. Piim voolab üksnes siis, kui on tekkinud vaakum. Piima voolamine peatub siis, kui laps tahab hingata ja teha söömispausi. Säilib lapse loomulik toitumiskäitumine, mis toetab hõlpsat üleminekut rinnaga toitmisele. Üks suurus on sobiv kogu imetamise perioodiks.
  59,00 €
 2. Lansinoh elektriline rinnapump Lansinoh elektriline rinnapump
  -20%

  Lansinoh elektriline rinnapump

  Kasutatakse ühte või kahte elektrilist rinnapumpa rinnapiima kätte saamiseks. See on sama efektiivne kui haiglates kasutatavad rinnapumbad. Pumbal on kaks eraldi faasi stimuleerimaks beebi loomulikku imemist: 1.) Faas: kiire imemine, et stimuleerida ja algatada piima eritumist, millele järgneb 2.) Faas: aeglasem ja sügavam imemine, et suurendada piimavool maksimumini. Pumbal on kokku 8 imemis- ja 6 tsükliseadistust, mida saab reguleerida endale kõige mugavamaks, kusjuures efektiivsus ei kannata. Pumbal saab kiirest faase vahetada ja ümber lülitada lõdvestamise (stimuleerimise) režiimile ning vastupidi. Elektrilisel pumbal on ka "ComfortFIT™" rinnapadjad pehmeks ja mugavaks sobivuseks. Pump ja torustik on piima tagasivoolu kindlad. KOOSNEB: 1 elektrilise topeltpumba alus, 2 pudelit (150ml) koos pumba ja standardsete rinnapatjadega, 2 pudelikaant, 1 torustik, 1 takjariba torustiku jaoks, 1 AC-adapter ja 1 juhend. Tootja garantii. TOOTJA: Lansinoh Laboratories, Inc.

  Tavahind: 199,99 €

  Special Price 159,99 €

 3. Lansinoh ® compact elektriline rinnapump Lansinoh ® compact elektriline rinnapump
  -17%

  Lansinoh ® compact elektriline rinnapump

  Lansinohi kompaktne elektriline rinnapump on võimas, väike, kerge ja kodust eemal olles on see hõlpsasti kaasas kantav. Kahefaasiline tehnoloogia, mis jäljendab imikute loomulikku imemist ja 5 erinevat imemis kiirust ja 5 erinevat vaakumi taset, mis tähendab emale maksimaalset mugavust rinnapiima pumpamisel. 5 reguleeritavat imemis- ja rütmitaset, jäljendavad seda, kuidas laps loomulikult imeb, maksimeerib piima väljutamist. Komplekti kuulub Comfortfit ™ lehter, mis tagab mugava pumpamise. Väike, kerge disain koos mikro-USB toiteadapteriga; ideaalne kasutamiseks kodus või väljas olles. Lihtne kasutada ning vähe puhastamiseks vajalike osasid, mis annab võimaluse aega säästa. Sisaldab NaturalWave® Teat (korgiga) pudelit- aitab säilitada väljakujunenud imetamisharjumusi. BPA ja BPS vaba. Pehme silikoonist lehter ComfortFit ™ - silikoon äärega lehter tagab mugava pumpamise. LED-indikaator, annab hõlpsasti märku kas seade on sisse lülitatud ja hea jälgida millist tugevust või kiirust pumpamisel kasutate.

  Tavahind: 119,00 €

  Special Price 99,00 €

 4. MEDELA SWING MAXI ELEKTRILINE DUUBELRINNAPUMP + CALMA

  Medela Swing maxi elektriline duubelrinnapump + Calma Swing maxi elektriline duubelrinnapump igapäevaseks kasutamiseks. Sobib kõikidele emadele, kes otsivad lihtsat ja aegasäästvat lahendust. • 2-faasiline pumpamine ehk 2-Phase Expression tehnoloogia: 1. stimuleerimise faas- kiiremaks piima väljutamise alustamiseks (imikud imevad alguses kiiresti) 2. väljutamise faas- maksimaalne piima väljutamine minimaalse ajaga (imikud jätkavad aeglasema ja rahulikuma imemisega)
  235,00 €
 5. PHILIPS AVENT ELEKTRILINE RINNAPUMP

  Disainitud mugavuseks. Te soovite oma last rinnaga toita, kuid ei saa kogu aeg ise lapse juures viibida. Abistamaks teid rinnaga toitmisel on AVENT loonud rinnapumpade sarja. Töötavad emad, kes peavad rinnapiima kiiresti välja pumpama, samuti emad, kes eelistavad, et selle töö teeb nende eest ära masin, oskavad hinnata elektrilise rinnapumba käsitlemise lihtsust ning kiirust.
  139,00 €
 6. MAMIVAC® 2-FAASILINE ELEKTRILINE RINNAPUMP

  2-faasiline elektriline rinnapump sagedaseks ja pikaajaliseks kasutamiseks imetavale emale. 2-faasiline pumpamine ehk 2-Phase Expression tehnoloogia: 1. stimuleerimise faas- kiiremaks piima väljutamise alustamiseks (imikud imevad alguses kiiresti) 2. väljutamise faas- maksimaalne piima väljutamine minimaalse ajaga (imikud jätkavad aeglasema ja rahulikuma imemisega) *PUMPA SAAB KASUTADA KAHEL RINNAL KORRAGA (juurde osta üks kogumis süsteem) * Mitu reguleeritavat vaakumitaset * Lihtne kokku panna ja puhastada * Kompaktne ja vaikne märkamatuks pumpamiseks * Töötab vooluvõrgust. * Komplektis standardlehter
  175,00 €
 7. MEDELA SWING 2-FAASILINE ELEKTRILINE RINNAPUMP

  Medela Swing™ 2-faasiline elektriline rinnapump + Calma 2-faasiline elektriline rinnapump, mis sobib ideaalselt sagedaseks ja pikaajaliseks kasutamiseks aktiivsele emale. 2-faasiline pumpamine ehk 2-Phase Expression tehnoloogia: 1. stimuleerimise faas- kiiremaks piima väljutamise alustamiseks (imikud imevad alguses kiiresti) 2. väljutamise faas- maksimaalne piima väljutamine minimaalse ajaga (imikud jätkavad aeglasema ja rahulikuma imemisega) Calma on unikaalne lahendus rinnapiimaga toitmisel. Laps saab süüa, teha söömispause ja regulaarselt hingata. Piim voolab üksnes siis, kui on tekkinud vaakum. Piima voolamine peatub siis, kui laps tahab hingata ja teha söömispausi. Säilib lapse loomulik toitumiskäitumine, mis toetab hõlpsat üleminekut rinnaga toitmisele. Üks suurus on sobiv kogu imetamise perioodiks. Rinnapumba komplekt sisaldab: PersonalFit lehter M suurus, ühendaja, klapp, membraan, voolik, piimapudel 150 ml, pudeli alus, tagavara membraan, mootor, adapter, kaaned, Calma.
  175,00 €
 8. PHILIPS AVENT RINNAPUMP MANUAALNE

  Philips AVENT manuaalne rinnapump töötab kiiresti, hellalt ja vaikselt, ilma et tekiks vajadus mootori või akude järele. Philips AVENT loomulik lähenemine on läbimurre rinnapumba disainis. Kliinilised uuringud on tõestanud, et meie parimad rinnapumbad on efektiivsemad ja pumpavad rohkem piima lühema ajaga kui haiglates olevad elektrilised rinnapumbad.
  54,00 €
 9. MAMIVAC® MANUAALNE RINNAPUMP 2 FAASILINE

  Kahe faasi tehnoloogia imiteerib beebi imemist. Ergonoomiline disain, kerge ja mugav kasutada ühe käega. Saab seadistada pidevat vaakumi (stimulatsioonifaas ja väljundusfaas) ja pump on sama võimas kui elektriline rinnapump. Pump koosneb vähestest osadest ja mida on kerge hooldada. Lehtri osa mis käib vastu rinda on pehmest silikoonist. Tootja: Saksamaa
  39,00 €
 10. Lansinoh manuaalne rinnapump

  Komplekti kuuluvad: 1 manuaalne rinnapump;1 lisatav „ComfortSeal™“;2 pudelit (150 ml);1 kombineeritud pudeli kaas ja lisatav käepide;2 pudeli kaant;1 puhastushari;1 lisa silikoonist membraan; Detailne kokkupanemise juhend, kasutusjuhend ja kasulikud näpunäited. Lansinoh® manuaalne rinnapump, mis töötab efektiivselt ja vaikselt. See on kerge ja kompaktne kaasaskandmiseks. ComfortSealTM pehmendus loob turvalise tihendi mugavaks ja efektiivseks pumpamiseks. Pump on ergonoomiline, sellel on mugav käepide kergeks ja ühe käega kasutamiseks. Disain lubab pumbata enamikesse standardsuurusega pudelitesse. Pump ei vaja patareisid ega elektritoidet. Seda on lihtne kokku panna ja kerge puhastada. Eelised: Tõmbab tõhusalt rinnast piima. Tänu arenenud Jaapani tehnoloogiale "ComfortSeal™" tekib üliefektiivne vaakum, mis aitab piima rinnast eriti tõhusalt välja. "Lansinoh" pump on väga pehme ja õrn rinna vastu - suurepärane, ka valusate ja katkiste rinnanibude puhul. Vaikne ja tõhus, lihtne ühe käega kasutada. Kerge ja mugav kaasas kanda. Ergonoomiline käepide võimaldab mugavalt ühe käega pumbata. Disain lubab pumbata enamikesse standardsuurusega pudelitesse. Töötab ilma elektri ja patareideta. Kerge kokku panna ja lihtne puhastada (kõiki osasid võib pesta nõudepesumasinas). Ei sisalda bisfenool A'd.
  44,99 €
Laen tooteid ...Load More ...
Määra langev suund

   

10 ese(t)